Ralizacje

Nowa realizacja ogród zimowy w restauracji – stolarka aluminiowa

Z dumą prezentujemy nasz nową realizacje w stolarce aluminiowej w okolicach Nowego Sącza. Asymetryczne okna pięknie prezentują się w nowej oranżerii w restauracji. W tym przypadku Inwestor zdecydował się na niestandardowy kolor w wybarwieniu RAL 7024, który prezentuje się bardzo ciekawie i oryginalnie.

Jurger – najlepsze drzwi i okna w dobrej cenie – realizacja ogrodu zimowego w restauracji -stolarka aluminiowa w kolorze antracyt

W oranżerii znajdują się okna przesuwne z niskim progiem w systemie HS. Ponieważ istotną kwestią jest termika okien zdecydowano w restauracji na zastosowanie profili aluminiowych ciepłych. Okna ciepłe wyposażone w szybę dwukomorową z ciepłą ramką poprawiającą izolacje termiczną oraz akustyczną okien. Kwestia akustyki jest równie istotna jak zagadnienie termiki, szczególnie gdy budynek jest położony w pobliżu ruchliwej i hałaśliwej drogi. Dzięki naszym oknom, goście restauracji mogą podziwiać piękny widok, cieszyć się komfortem termicznym i akustycznym. Dodatkowo pozwalają właścicielowi restauracji oszczędzić na rachunkach. Montaż przebiegał bardzo sprawnie całość przeszklenia została wykonana w ciągu 1 dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *